Bezpečnostní technik

Jméno/Firma
OSTROJ a.s.
Pracoviště
Opava
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • oddělení Nákup a služby

CO VÁS ČEKÁ:

  • Zabezpečuje požadavky BOZP a PO v souladu s platnou legislativou.

  • Zpracovává a udržuje dokumentaci v oblastech BOZP a PO.

  • Provádí školení zaměstnanců v oblastech BOZP a PO.

  • Provádí fyzické kontroly pracovišť.

  • Spolupracuje s vedoucími zaměstnanci v oblastech BOZP a PO.

  • Šetří příčiny pracovních úrazů a komunikuje s příslušnými orgány státní správy.

  • Udržuje systém analýzy a hodnocení rizik v oblasti BOZP.

  • Účastní se měření rizikových faktorů pracovního prostředí.

  • Účastní se externích a interních auditů.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru.

  • Osvědčení o odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění podějších předpisů.

  • Osvědčení o odborné způsobilosti v PO dle zákona č. 133/1985 Sb., ve znění pozdějších předpisů - min. technik požární ochrany.

  • Praktickou zkušenost z výrobního prostředí min. 2 roky.

  • Komunikační a organizační schopnosti.

  • Znalost práce na PC - balíček MS Office.

  • Řidičský průkaz sk. B.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • HPP - práce na poloviční úvazek.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Dotované závodní stravování.

  • Příspěvek na dopravu nad 25 km.

  • Náborový příspěvek (u vybraných profesí).

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Benefitní program Benefit plus.

  • Motivační odměňování.

  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

  • Vánoční dárky.

  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

MOŽNÝ NÁSTUP:

  • Ihned.

PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA:

  • Smluvní.

Kontaktujte nás

  • Ing. Sabrina Hrancová

  • sabrina.hrancova@ostroj.cz

  • +420 553 872 173