účetní/fakturantka

Jméno/Firma
Divadlo v Dlouhé
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Divadlo v Dlouhé přijme účetní / fakturantku na 0,75 úvazku

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

·         kompletní zpracování agendy přijatých a odeslaných faktur a objednávek

·         veškeré bankovní operace včetně předkontace bankovních výpisů

·         vedení hotovostní pokladny divadla

·         vyúčtování provozních záloh

·         příprava podkladů pro vyúčtování nových inscenací

·         příprava podkladů pro účetní závěrky a další

Požadujeme:

·         středoškolské vzdělání

·         znalost podvojného účetnictví, účetních a daňových zákonů

·         dobrá znalost software Excel a Word, případně dalších MS programů

·         chuť a ochotu učit se nové věci, kreativní a logické myšlení, pečlivost

·         praxe v oblasti účetnictví příspěvkových organizací vítána

Nabízíme:

·         pracovní smlouvu na částečný úvazek (0,75)

·         finanční ohodnocení dle tabulek příspěvkových organizací a praxe

·         pravidelné odměny

·         flexibilní pracovní dobu

·         pracoviště v centru Prahy ve stabilním a přátelském kolektivu

·         podporu při dalším vzdělávání a pracovním rozvoji

·         zaměstnanecké benefity: stravenky, režijní vstupenky, 5 týdnů dovolené, kartu Multisport, podnikovou chatu na Slapech

Další informace vám podá vedoucí účetní Markéta Průšková, tel.: 775 040 175, email: marketa.pruskova@divadlovdlouhe.cz. CV zasílejte do 20. 10. 2024 mailem na adresu daniela.salkova@divadlovdlouhe.cz.