Exportní manažer

Jméno/Firma
Tommi CZ, s.r.o.
Pracoviště
Písek
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O společnosti Tommi CZ s.r.o.

Tommi CZ s.r.o. je úspěšná česká společnost s více než 30letou historií, působící na trzích v Evropě, Asii a Jižní Americe. Specializujeme se na velkoobchodní prodej produktů pro domácí mazlíčky. Naše vlastní značka Asan si získala renomé díky kvalitě, inovacím a udržitelnému přístupu. V roce 2022 jsme se stali hrdými držiteli prestižní ceny World Brand Award za nejlepší produkt ve své kategorii. Jako exportní manažer budete mít možnost podílet se na dalším rozvoji této značky a přispět k jejímu globálnímu růstu. Společně vytváříme inovativní řešení pro domácí mazlíčky a prohlubujeme vztah mezi lidmi a jejich zvířecími společníky.

Co vás čeká?

Na této klíčové pozici budete zodpovědní za rozvoj našich exportních aktivit a za rozšiřování přítomnosti na mezinárodních trzích:

  • Aktivní spolupráce se zahraničními partnery, analýza jejich potřeb a budování dlouhodobých vztahů

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí s důrazem na klíčové distributory na globálních trzích

  • Uvádění nových produktů na zahraniční trhy s ohledem na specifika daných regionů a potřeby zákazníků

  • Podíl na tvorbě exportní strategie, která bude motorem dalšího růstu společnosti

  • Plnění ambiciózních obchodních cílů exportního oddělení a hladký průběh obchodních případů

  • Řešení legislativních a administrativních otázek spojených s exportem a mezinárodní logistikou

  • Reprezentace společnosti na prestižních veletrzích a mezinárodních akcích

  • Analýza konkurence, cenové politiky a průzkum zahraničních trhů

Co od vás očekáváme?

Hledáme dynamického profesionála se zájmem o obchod a mezinárodní trhy. Zkušenosti jsou výhodou, ale pokud máte nadšení a chuť se rozvíjet, jste pro nás cenným kandidátem:

  • SŠ vzdělání (ideálně obchod nebo ekonomie)

  • Zkušenosti s exportem nebo mezinárodním obchodem výhodou

  • Schopnost vyjednávat a budovat dlouhodobé obchodní vztahy

  • Angličtina na komunikativní úrovni (další jazyky jsou výhodou)

  • Flexibilita a ochota cestovat

  • Řidičský průkaz sk. B a znalost MS Office

Vaše osobnostní předpoklady:

  • Samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup

  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost navazovat vztahy s partnery

  • Týmový duch a chuť pracovat na mezinárodních projektech

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí silné české společnosti s více než 30letou historií

  • Možnost ovlivnit směřování exportních aktivit a strategii expanze

  • Motivující finanční ohodnocení a plně hrazené stravenky

  • Zaměstnanecké slevy na naše produkty a další benefity

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s možností kariérního růstu

Místo výkonu práce: Písek

Nástup: Ihned

Pokud jste obchodně orientovaný profesionál s vášní pro mezinárodní trhy a chcete se podílet na globálním růstu úspěšné české značky, tato příležitost je právě pro vás!

Zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem, ve kterém nám vysvětlíte, proč byste byli přínosem pro náš tým. Těšíme se na vaši odpověď!