Obchodní zástupce - Příbram

Jméno/Firma
ELFETEX - elektrotechnický velkoobchod
Pracoviště
Příbram
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

ELFETEX, spol. s r.o. elektrotechnický velkoobchod

Jsme firmou orientující se na „dobré vztahy“ a víme, že úspěšnost firmy stojí hlavně na jejích zaměstnancích.

Jsme jeden z lídrů na trhu s elektroinstalačním materiálem, svítidly a FVE sortimentem. S rozsáhlou sítí 28 poboček a e-shopem jsme vždy blízko k našim zákazníkům. Na pobočkách působí odborníci poskytují individuální služby na míru našim zákazníkům a s naším centrálním skladem, kde jsou k dispozici vyšší stovky tisíc položek zaručujeme okamžitou dostupnost a rychlé dodání potřebných produktů.

Obrat firmy v řádech miliard Kč má kontinuální rostoucí trend, čímž se řadíme mezi stabilní a stále rozvíjející se společnosti.

Jsme čelenem celosvětové supiny Würth.

Právě obsazujeme pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ v Příbrami.

Hledáme obchodního zástupce pro naši pobočku v Příbrami, který podpoří rozvinutí našeho působení v tomto okrese a v Praze a okolí.

Hledáme kolegu či kolegyni se znalostí elektrotechnického materiálu a obchodním myšlením.

Bez obchodníka tělem i duší to budou mít kolegové těžké, pomůžete nám?

Vaše náplň práce bude zahrnovat:

  • Budete oporou pro vedoucího pobočky i zbytek týmu v oblasti obchodu.

  • Pomůžete upevnit naše místo na elektrotechnickém trhu v Příbrami a okolí.

  • Akvizice nových zákazníků a hledání možností rozšíření stávající klientely.

  • Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky a lídry v oboru elektro.

  • Práci a reportování v CRM.

  • Spolupráci s obchodním oddělením (nabídky, zakázky).

Profil ideálního kandidáta:

  • SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru - silnoproud nebo znalost elektrotechnického materiálu - bez toho se neobejdete.

  • Praxi s aktivní obchodní činností a prodejem.

  • Předchozí zkušenost s akvizičním prodejem vítána.

  • Znalost práce na PC (MS Office).

  • Zkušenost s CRM a SAP vítána, případně zaučíme.

My Vám nabízíme:

  • Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.

  • Služební automobil i pro soukromé účely.

  • 25 dní dovolené.

  • Dodatkovou dovolenou za odpracované roky (až 6 týdnů).

  • Dotované stravování ve firemní kantýně s domácí kuchyní.

  • Benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení

  • zdraví 6000 Kč ročně.

  • Roční finanční odměnu odpovídající 13. mzdě při splnění cílů firmy.

  • Odměny za pracovní a životní jubilea.

  • Skvělé firemní akce a události.

  • Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí - máme fajn kolegy :-).

  • Další rozvoj formou školení a vzdělávání.

  • Po prvním roce příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč měsíčně.

  • Propracovaná adaptace obchodníka, produktová školení.

  • Pracovní doba 8 hod pondělí až pátek.