Vedoucí studijního oddělení - Fakulta architektury - od 1. 11. 2024

Jméno/Firma
České vysoké učení technické v Praze
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Základní náplň práce

  • vedení studijního oddělení pro bakalářské a navazující magisterské studium FA ČVUT

  • zajištění činnosti oddělení o cca 6 zaměstnancích včetně souvisejících administrativních činností

  • zajištění spolupráce v oblasti studia a studijního systému s oddělením pro vědu, výzkum a uměleckou činnost a oddělením pro zahraniční vztahy

  • zajištění spolupráce s Výpočetním a informačním centrem ČVUT v oblasti studijního systému

  • vedení agendy poplatků za delší studium a agendy stipendií

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání na úrovni Bc. a vyšší

  • 2 roky praxe na pozici vázané k administrativě nebo studijní agendě na VŠ

  • morální a občanská bezúhonnost

  • dobré komunikační dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní a pečlivý přístup k práci, schopnost samostatné práce i práce v týmu

Výhodou je:

  • znalost studijní problematiky v oblasti veřejných vysokých škol

  • základní orientace v příslušných právních předpisech (zákon o VŠ, správní řád)

Nabízíme:

  • pracovní poměr na pracovní úvazek 0,8 – 1,0

  • termín nástupu: 1. 11. 2024 nebo dle dohody

  • příjemné pracovní prostředí v moderní budově v Praze 6 – Dejvice

  • zajímavou a rozmanitou práci v přátelském kolektivu

  • 30 dnů dovolené

  • stravovací paušál

  • vlastní stravovací zařízení

  • dobré dopravní spojení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a prosté (neověřené) kopie dokladů o dosaženém vysokoškolském vzdělání na petra.prusova@fa.cvut.cz, a to nejpozději do 10. října 2024. V předmětu emailu uvádějte „Vedoucí studijního oddělení FA ČVUT“.  Fakulta architektury si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidátky / kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.