Odborný referent / referentka - přepážkový pracovník / pracovnice

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Jablonec nad Nisou
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pojišťovna VZP, a.s.

Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Náplň práce:

  • sjednávání pojistných smluv

  • poskytování informací a poradenská činnost týkající se produktů

  • telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními klienty

  • nabízení nových produktů na pobočce

  • vyhledávání obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • výborné komunikační schopnosti, obchodní dovednosti

  • příjemné a profesionální vystupování, proklientský přístup

  • znalost práce s PC

Výhodou, nikoli podmínkou:

  • znalost AJ na komunikativní úrovni

  • obchodní zkušenosti v pojišťovnictví

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci

  • příjemné pracovní prostředí

  • zaměstnanecké výhody a benefity

Místo práce: pobočka Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.