Pracovníci ostrahy - Přestanov

Jméno/Firma
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN
Pracoviště
Přestanov
Úvazek
Plný, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Přestanov

  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)

  • Vhodné pro starobní důchodce

  • Náborový příspěvek pro OZP až 9000,-

Benefity

  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS

  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)

Kontakt - komu se hlásit

  • Kamila Novotná

    E-mail: kamila.novotna@diseven.cz

    Mobil: 733 147 783 (Po-Pá 8-12hod) na nepřijaté hovory voláme zpět

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Pracovníci ostrahy. Staňte se součástí našeho týmu!

Místo výkonu práce: Přestanov

Práci budete vykonávat v Průmyslové zóně Přestanov.

Informace o pozici

Nabízená pozice: Pracovníci ostrahy

Místo pracoviště: Přestanov

Směnnost: nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)

Pracovněprávní vztah: HPP / DPP

Minimální vzdělání: střední odborné s výučním listem

Nástup: dle dohody

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Mzdové rozpětí: 20 420 - 23 100 Kč / měsíc

  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).

  • Pracovní pozice je vhodná i pro starobní důchodce.

Náplň práce

Náborový příspěvek pro OZP až 9000,- po 3 měsících.

Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Znalost práce na PC, práce s hotovostí. Směny v režimu dlouhý a krátký týden.

Mzda je dle velikosti úvazku, odpracovaných hodin a pracovního zařazení.

Benefity

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

  • pravidelný měsíční příjem

  • příjemné pracovní prostředí

  • odborná školení

  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události

Požadujeme

  • Znalost práce na PC

  • Spolehlivost

  • Pracovní flexibilitu

  • Trestní bezúhonnost

  • Dobrý zdravotní stav

  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

  • Pracovitost

  • Samostatnost

  • Loajalitu

  • Zašlete nám prosím životopis společně s fotografií

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík

  • potvrzení od lékaře

  • zápočtový list

  • číslo účtu

  • zdravotní kartička pojišťovny

  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

  • rozhodnutí o důchodu

  • potvrzení o důchodu

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!