HR specialista*ka

Jméno/Firma
Locika
Pracoviště
Praha
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomáhat rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby stále rozvíjíme a zlepšujeme, a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR specialista/ka.

KOHO HLEDÁME:

Hledáme člověka, který/á:

  • rád pracuje a komunikuje  s lidmi a rozvíjí je

  • je precizní a má rád administrativu

  • dobře zná zákoník práce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení personální agendy

  • řešení pracovně-právních záležitostí (od pracovních smluv až po ukončení pracovního poměru)zpracování podkladů pro mzdovou účetní

  • administrace mezd

  • péče o zaměstnance (studijní plány, benefity, spokojenost)

  • příprava podkladů pro finančního manažera

OČEKÁVÁME:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • základní znalost pracovně-právní legislativy

  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost

  • ochota učit se novým věcem

UVÍTÁME:

  • znalost účetního programu POHODA

  • zkušenosti s HR

NABÍZÍME:

  • spolupráci formou OSVČ,  práci cca na 12 hodin týdně s možným výhledem na vyšší časovou dotaci

  • smysluplnou práci v neziskové organizaci, která reálně mění osudy dětí zasažených násilím v rodině

  • finanční nabídku, která neohromí, ale na neziskový sektor není vůbec špatná  - ale jsme tu, protože chceme pomáhat a uvědomujeme si, že budget v neziskovém sektoru má své limity

BENEFITY:

  • flexibilní prostředí a možnost práce na homeoffice

  • rodině a dětem přátelské pracovní prostředí

  • skvělý, zkušený a inspirativní tým

  • hezké pracovní zázemí na Letné nedaleko Stromovky

  • možnost prohloubit své odborné kompetence a příležitost s námi vyrůst

  • Multisport kartu, slevy do divadel a na kulturní akce

V případě zájmu zašlete spolu se životopisem krátký motivační dopis. Informace zašlete do 15. 10. 2024 na e-mail lenkak@centrumlocika.cz nebo je vložte přímo na naší stránku pomocí formuláře.

Obor

  • Personalistika a HR

Profese

  • HR konzultant

Místo pracoviště

  • Umělecká 588/6, Praha, Holešovice

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

  • Čeština - Výborná

  • Angličtina - Mírně pokročilá

Typ úvazku

  • Práce na zkrácený úvazek

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů

  • Individuální rozvržení pracovní doby

  • Children-friendly office

  • Individuální rozpočet na osobnostní růst