OBCHODNĚ TECHNICKÁ PODPORA (50-60.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Blansko
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte technické vzdělání ideálně elektro nebo strojního oboru? Nechybí Vám technický background a dokážete si poradit zkrátka v každé situaci?
Pošlete nám Váš životopis a pojďte pracovat jako:

Náplň práce:

* Poskytování technické podpory
* Úzká podpora obchodníkům
* Zadávání dat do systému

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání technického oboru (elektro, strojní)
* Uživatelská znalost MS OFFICE s důrazem na EXCEL
* Selský rozum při řešení úkolů , systematičnost, technické myšlení

* Anglický jazyk - minimálně B1

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dnů dovolené
* Práci v úspěšné a moderní společnosti
* Příspěvek na stravování
* Bonusy
* .... a mnoho dalších bonusů!

* Místo výkonu práce: Blansko

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště