Operátor CNC strojů (až 250 Kč/hod) + hrazené ubytování

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Hledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu CNC strojů nebo klasických soustruhů či brusek.

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN

  • obsluha brusek

  • možnost zaučení absolventů strojírenských oborů

  • práce s výkresovou dokumentací

  • základní údržba strojů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU strojního zaměření

  • praxe ve strojním oboru

  • nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů

  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP ve stabilním podniku

  • možnost kariérního růstu a záloh

  • možnost hrazeného ubytování v blízkosti pracoviště nebo příspěvek na ubytování

  • 3 směnný provoz, volné víkendy

  • 5 týdnů dovolené

Mzda - až 230 - 250 Kč/hod (dle pracovního zařazení)