⋙ PLC Programátor s flexibilní pracovní dobou ⋘

Jméno/Firma
mBlue Czech, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou mít největší přínos pro týmy našich firemních klientů. A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby společností s potřebami zaměstnanců.

O nás

Chce se stát součástí fajn týmu a zároveň mít flexibilní pracovní dobu?
Jste elektrotechnik, který by se rád kariérně posunul na zajímavější pozici nebo naopak zkušený „PLCčkař“, který hledá novou výzvu?
Pokud ano, neváhejte mi zaslat svůj životopis a rádi se s Vámi potkáme.

Náplň práce:

  • diagnostika a řešení problémů v oblasti PLC systémů
  • údržba a aktualizace stávajících PLC programů pro optimalizaci výkonu a spolehlivosti
  • spolupráce s ostatními členy týmu při plánování a realizaci nových projektů automatizace
  • testování a uvádění do provozu nových systémů
  • účast na školeních ohledně nových metod a technologií

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru a ideálně s elektro zaměřením
  • vyhlášku 50
  • zkušenosti se správou PLC systémů
  • znalost programování robotů ABB, Mitsubishi, …
  • ochotu se nadále rozvíjet a vzdělávat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost pro elektrotechniky se kariérně posunout na zajímavou pozici
  • flexibilní pracovní dobu, abyste mohli skloubit pracovní a osobní život
  • možnost dalšího kariérního postupu
  • pravidelné navyšování mzdy
  • 13. plat, který je vyplácen 2x ročně
  • 25 dní dovolené
  • příplatek na dopravu a zdarma obědy
  • množství dalších benefitů a bonusů

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování