IT Team Leader

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Vedení týmu zodpovědného za interní zákaznickou podporu
  • Odpovědnost za servis a údržbu IT infrastruktury v rámci poboček a objektů společnosti
  • Vedení týmu IT služeb při poskytování podpory interním zákazníkům společnosti
  • Koordinace a dohled nad činností 1. a 2. linie IT podpory
  • Koordinace a dohled nad místní jednotkou zodpovědnou za nasazení IT infrastruktury
  • Dohled nad dodržováním norem společností pro oblast IT služeb
  • Aktivní podpora a participace na projektech a jejich implementace spolu se svým týmem
  • Analýza pracovních aktivit týmu na každodenní bázi a vytváření reportů pro vedení společnosti
  • Podpora centrálního IT nákupního týmu při kontaktech a jednání s lokálními dodavateli

Co od Vás očekáváme:

  • Praktické zkušenosti a teoretické znalosti s IT infrastrukturou a ITIL standardy podmínkou
  • Aktivní znalost anglického a německého jazyka nezbytnou podmínkou
  • Zkušenost s řízením a budováním týmu podmínkou
  • Dobré analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
  • Schopnost přijímat strategická rozhodnutí
  • Dobré interpersonální dovednosti
  • Schopnost efektivní spolupráce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda: od 3300 € brutto / měsíčně (finální výše závisí na individuálních zkušenostech uchazeče)
  • Příspěvek na stravu nad rámec zákona
  • Stabilní zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Korektní a profesionální přístup ze strany zaměstnavatele
  • Koncernová akademie (hard i soft skills školení)
  • Zkrácená pracovní doba v pátek
  • Možnost doporučení nového kolegy za finanční odměnu
  • 1x týdně možnost práce formou home office
  • Podnikový management zdraví (Multisport karta, Dny zdraví atd.)
  • Účast na teambuildingech a firemních akcích