Junior Manažer

Jméno/Firma
SMS finance, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme Ambiciózní Posily pro Náš Tým !

Jsme úspěšná firma s 23letou historií na trhu a do našeho přátelského kolektivu hledáme ambiciózní a komunikativní kolegy, kteří mají chuť na sobě pracovat, vzdělávat se a zdokonalovat nejen ve světě financí.

Popis pozice

Předchozí praxe není nutná, všechno Tě naučíme, důležitá je Tvoje chuť a zápal. Pozice je tedy vhodná i pro absolventy a také pro kolegy z jiných oborů. Projdeš kompletním zaškolením od A do Z, aby ses naučil vše potřebné. Stačí udělat první krok a vystoupit ze své komfortní zóny.

Naše stabilní zázemí a přátelský kolektiv Ti umožní se plně soustředit na své cíle. Nabízíme propracovaný kariérní řád s možností růstu, který si můžeš ovlivnit svou vlastní prací.

„Dělat věci správně se vyplácí.“

Zajímá vás více informací? Pokud chceš být součástí týmu, který Tě podpoří na Tvoji cestě, pošli nám svůj životopis a dozvíš se více na osobním setkání.

Počet pracovních míst: 5

Nástupní mzda: 40 - 80 000,-/měs.

Co od Vás očekáváme:

Co od vás očekáváme:
✔️ Chuť se posouvat a překonávat výzvy

✔️ Odhodlání, zodpovědnost a samostatnost

✔️ Reprezentativní vystupování

✔️ Obchodní duch a tah na branku

✔️ Maturita, čistý trestní rejstřík a vlastní auto

Co Vám můžeme nabídnout:

???? Fixní plat během adaptace
???? Vlastní kariérní řád a možnost růstu dle vaší práce
???? Vlastní zdroje klientů
???? Kvalitní a kompletní zaškolení – vše vás naučíme od základu
???? Moderní zázemí v nových kancelářích
???? Nadstandardní finanční ohodnocení, jehož výše záleží jen na vás
???? Dotace na mobilní telefon a notebook
???? Firemní tarif
???? Multisport karta
⏰ Flexibilní pracovní doba
???? Vzdělávací kurzy, školení a workshopy
???? Přátelský kolektiv a pravidelné teambuildingy

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office