Mistr výroby (m/ž)

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Ústí nad Labem
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Máte zkušenosti s vedením výrobního týmu? Nevadí vám práce na směny? Jste silný/á v rozhodování, plánování, organizování? Tato příležitost si žádá vaši reakci!

náplň práce

vedení směny
rozdělování denních úkolů
zodpovědnost za dodržování provozních předpisů a technologických postupů
zodpovědnost za plnění výrobního plánu
kontrola dat a řízení výroby v interním systému
dohled nad BOZP
správa docházkových listů
spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

co vám nabídneme

zajímavé mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní a životní pojištění
stravenky
náborový příspěvek

co od vás očekáváme

SOU/SŠ vzdělání ideálně technického směru
předešlou praxi na obdobné pozici
uživatelskou znalost MS Office
technický background
samostatnost, schopnost rozhodování, zodpovědný přístup

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.