Specialista zákaznické linky Pneumatiky.cz

Jméno/Firma
ONIO s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsi absolvent a hledáš krátkodobou práci kam můžeš nastoupit okamžitě? Chceš se zapojit do pracovního procesu po rodičovské dovolené?
Nebo chceš změnit obor a vyzkoušet si práci zákaznické podpory?

Připoj se k nám!

Jsme ONIO s.r.o. a hledáme kolegy, kteří se do konce roku 2024 stanou plnohodnotnou součástí našeho týmu pasivní zákaznické podpory e-shopu Pneumatiky.cz.

Náplň práce:

  • Až tě naše Erika zaškolí, můžeš se těšit na spoustu výzev.
  • S Marci budeš vyřizovat příchozí hovory a pomáhat klientům s výběrem pneumatik nebo volat zákazníkům, kteří do objednávky připsali dotaz.
  • Zjištíš od zákazníků informace ke stornu objednávky nebo je seznámíš o zpožděném balíku.
  • Mimo hovory můžeš při kávě odpovídat na maily a chaty.
  • A především - pomůžeš nám zlepšit stávající procesy i život našich klientů.
  • Jedná se o práci na plný úvazek v době od 8:00 - 16:30, víkendy ani svátky nepracujeme.

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenost s komunikaci se zákazníky ať už fyzicky nebo telefonu.
  • Umíš to s počítačem? Nemusíš vědět všechno, protože i my co nevíme, prostě googlíme.
  • „Nejde to“ nemáš ve svém slovníku a vždy hledáš řešení.
  • Je ještě nějaký super skill, o kterém bychom měli vědět? Třeba, že umíš maďarsky nebo i mrtvému prodáš zimník?
  • Hledáš krátkodobou práci na plný úvazek od poloviny září.

Co za to nabízíme:

  • HPP smlouvu do konce roku 2024.
  • Možnost pracovat v nových kancelářích v Brně, kde je občerstvení na pracovišti zdarma.
  • Poměrový počet dvolené, Benefit dnů a Sick days.
  • Placené volno na poslední den v roce.
  • Stravenkový paušál ve výši 90 Kč/den přímo ve výplatě.
  • Slevy na naše produkty - pneumatiky a nářadí.
  • Pravidelné teambuildingové akce.
  • A hlavně skvělý kolektiv, kde najdeš nové přátele, co se rádi potkají i mimo kancelář - více se můžeš dozvědět v našem hodnocení na Atmoskopu:

Pohovory budou probíhat úvodním povídáním o tobě a práci u nás, kterou ti i prakticky ukážeme, takže si na pohovor rezervuj alespoň 1,5 hodiny.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště