Obsluha linky praní brambor Strakonicko

Jméno/Firma
Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Pracoviště
Velké náměstí 27/19, Písek
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost Triangle Recruitment CZ s.r.o. byla založena v roce 2008 a je dceřinou společností firmy Triangle Recruitment Ltd., která vznikla v Anglii v roce 1995.

Jsme mezinárodní personální agentura, která firmám nalezne kvalitní zaměstnance a Vám, kteří nemáte práci, najde nové zaměstnání. Naše společnost Triangle nabízí komplexní personální služby. Hledáte práci, nebo nové zaměstnance? Obraťte se na odborníka, kterým Triangle v personální oblasti určitě je!

Většina našich zkušeností pochází z výrobních projektů velkého rozsahu. Jedná se o agenturou řízené projekty s více než 250 kvalifikovanými a částečně kvalifikovanými, dočasnými i smluvními zaměstnanci v jedné nebo více lokalitách. Poskytujeme vše od vyhledávání a výběru, přes testování zaměstnanců včetně výběrového pohovoru, úvodního zaškolení s uvedením na pozici, zpracování mezd a zajištění ubytování pro všechny zaměstnance

Náplň práce:

  • kontrola kvality vyráběných produktů
  • kontrola kvality a balení vyrobeného produktu
  • dodržování pravidel systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému - kontrola chodu linky
  • práce v celoročním nepřetržitém směnném provozu

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • práce krátký dlouhý týden ( po 12h/směna )

Co Vám můžeme nabídnout:

Základní mzda od 25.000,-

  • nenáročná práce pro mladé i starší
  • práce na HPP
  • na věku nám nezáleží !!( HLEDÁME PRÁVE TEBE )!!
  • příplatky za sobotu 20% průměrného výdělku
  • příplatek za neděli 20% průměrného výdělku
  • příplatek za práci v noci 20% průměrného výdělku
  • MOŽNOST PŘESČASŮ A PŘÍPLATEK BUDE 25% z průměrného výdělku
  • příspěvek na stravu 62% ceny jídla
  • ZAJIŠTĚNÉ hezké ubytování 15 minut od práce
  • možnost čerpání týdenních zálohy ze mzdy