Zedník

Jméno/Firma
CRI ameba.eu, s.r.o.
Pracoviště
České Budějovice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

AVE-servis – speciální stavební práce

Náplň práce:

  • práce v oblasti rekonstrukcí převážně průmyslových staveb (vodojemy, přehrady apod.), oprav a sanací betonových a ocelových konstrukcí

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. B
  • praxi v oboru stavebnictví
  • spolehlivost, loajalitu, pracovitost, snahu učit se novým věcem
  • praxi v oboru sanací betonových konstrukcí výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání u zavedené firmy (25 let na českém trhu)
  • využívání služebního vozidla pro soukromé účely
  • práce na zajímavých stavebních objektech
  • nezpožděné výplaty s možností vyplácení záloh
  • ubytování hrazené firmou v případě práce mimo dojezdovou vzdálenost
  • příspěvek na stravovaní
  • Plat: 40 000 - 60 000 Kč

Benefity

  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí