MANAŽER BOZP A PO, EKOLOG A ODPADOVÝ HOSPODÁŘ M/Ž, náborový příspěvek 40.000,-(z51704)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Třebíč
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

 Požadujeme:

- Odbornou způsobilost v prevenci rizik dle zák. č. 309/2006 Sb.

- Odbornou způsobilost v požární ochraně (OZO nebo požární technik) dle

zák. č. 133/1985 Sb.

- Znalost legislativy a požadavků v oblasti BOZP a PO a ŽP

- Interní auditor dle ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

- Prokazatelnou praxi min. 3 roky v oblasti BOZP, PO a odpadovém

hospodářství

- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

- Znalost práce v MS Office

- Řidičský průkaz sk. B - časté služební cesty i do zahraničí

- Co u vás na této pozici uvítáme

- Spolehlivost, důslednost, flexibilitu, loajalitu

- Komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni

- Ochotu cestovat

- Příjemné vystupování

Pracovní náplň:

- Provádění školení zaměstnanců

- Správu systému řízení a pravidelnou kontrolní činnost dodržování pravidel

- Řešení problematiky pracovních úrazů, prevence nemocí z povolání a

dalších rizik

- Vedení a správa dokumentace vč. hlášení odpadů v systému ISPOP

- Provádění interních auditů QEMS

- Poskytování poradenství

- Spolupráce s vedoucími zaměstnanci, orgány státní správy a externími

organizacemi

Nabízíme:

- Zajímavou a rozmanitou práci v úspěšné a rychle rostoucí společnosti s

mezinárodním přesahem. K tomu odpovídající mzdu a dále telefon,

notebook a automobil i k soukromým účelům.

- Náborový příspěvek 40.000,-- Kč.

- Samozřejmostí je i příspěvek na stravování

- 3 sick days

- 25 dnů dovolené

- MultiSport karta

- možnost osobního rozvoje a vzdělávání

- jazykové kurzy

- výhodná nabídky elektřiny a plynu

- odměna za doporučení zákazníka

- káva na pracovišti

- uvítací balíček pro nové zaměstnance

- dárek při významných životních událostech

- nabídka firemních akcí

- zvýhodněné služby našeho mobilního operátora

- permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.