SERVISNÍ MECHANIK - ELEKTRIKÁŘ, náborový příspěvek 30.000,-- Kč (z51701)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Třebíč
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Požadujeme:

- Výuční list v oboru elektro

- Vyhlášku 50/1978 Sb., minimálně §5

- Orientaci v problematice elektrických točivých strojů, elektromotorů a

způsoby zapojení

- Chuť řešit úkoly rychle a efektivně, zodpovídat za provedenou práci

- Řidičský průkaz sk. B

- Znalost programů MS Office na uživatelské úrovni

- Ochotu flexibilně plánovat svůj čas

- Týmového ducha

- Schopnost logického myšlení

Pracovní náplň:

- Servis kogeneračních jednotek formou pravidelné údržby i větších či

generálních oprav

- Diagnostika poruch a jejich odstranění

- Administrativa spojená s prováděním servisu (vystavení zakázkového listu,

protokolu o servisním zásahu a zápis do provozní knihy)

- Úzká spolupráce s kolegy z týmu servisních mechaniků

Nabízíme:

- Náborový příspěvek 30.000,-- Kč. Výkonnostní prémie až 15%. Pestrou

náplň práce, při které se budete seberealizovat a ukážete své technické

znalosti. Budete mít k dispozici služební vůz, který můžete využívat k cestě

do práce a zpět.

- K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování

- 3 sick days

- 25 dnů dovolené

- MultiSport karta

- možnost osobního rozvoje a vzdělávání

- jazykové kurzy

- výhodná nabídky elektřiny a plynu

- odměna za doporučení zákazníka

- káva na pracovišti

- uvítací balíček pro nové zaměstnance

- dárek při významných životních událostech

- nabídka firemních akcí

- zvýhodněné služby našeho mobilního operátora

- permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.