TECHNICKÝ NÁKUPČÍ (z51708)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Příbram
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického, případně ekonomického směru

- Anglický jazyk na úrovni B2 - komunikace s dodavateli; němčina vítána

- Zkušenosti s nákupem nebo plánováním materiálu pro výrobu

- Samostatnost, zodpovědnost, orientaci na zákazníka

- Organizační schopnosti

- Osobnostní charakteristika:

- Logické uvažování, analytické schopnosti

- Schopnost a ochota spolupracovat v týmu

- Zájem o vzdělávání a osobní rozvoj

- Komunikační dovednosti

- Důslednost

- Zodpovědnost

- Flexibilita

Pracovní náplň:

- Objednávání materiálu a komponentů pro výrobu včetně náhradních dílů

- Zajištění včasných dodávek nakupovaných položek v požadovaném

termínu a ceně pro všechny společnosti

- Správa a optimalizace dodavatelského portfolia celosvětově (především

ČR, EU)

- Úzká spolupráce s oddělením Kvality při vyřizování dodavatelských

reklamací a rozvíjení dodavatelských vztahů

Nabízíme:

- Přátelský kolektiv, který drží při sobě

- Stabilní a perspektivní zaměstnání

- Jazykové kurzy na pracovišti

- Týden dovolené navíc (možnost Home office)

- Odpovídající mzdové ohodnocení a měsíční finanční bonus

- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění nebo připojištění nebo DIP

(4% ze základní mzdy)

- Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

- Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele

- Závodní stravování přímo v areálu společnosti

- Zvýhodněné vstupenky do příbramského kina a divadla

- Dostupnost MHD, hlídané parkoviště (přístřešek pro kola a motorky v

areálu společnosti