Servisní technik emisních pro lokalitu Brno (z51736)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Požadujeme:

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru (automatizace, obecná

elektrotechnika),

- Práce vhodná i pro absolventy SŠ a VŠ

- Angličtina na komunikativní úrovni nutná

- Práce s počítačem: kancelářské programy MS Office na pokročilé

uživatelské úrovni

- Znalost HW a SW z oblasti výpočetní techniky

- Zkouška dle NV194/2022 Sb. - nutná

- Zkušenosti s elektrickými pohony a elektronickými měřícími systémy -

výhodou

- Přehled z automobilového průmyslu (motory, zkušebna motorů, emisní

zkušebna) - výhodou

- Samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat (Česká republika a zahraničí -

cca 20-30% pracovního času)

- Řidičský průkaz sk.B

Pracovní náplň:

- Servisní technik provádí pravidelný servis, kalibrace zkušebního zařízení

- Podporu zákazníků v České republice, případně dalších afilací v rámci

firmy

- Analyzuje požadavky zákazníka, provádí údržbu, školení a opravy

- Zkušební zařízení: emisní zkušebny v kombinaci se zkušebnami

spalovacích motorů

- a válcových zkušeben, výrobky firmy (software, hardware).

- Zákazníci - Česká republika, Evropa.

- Sídlo  servisní společnosti - Brno

Nabízíme:

- Vysoce kvalifikovanou práci v mezinárodní společnosti

- Zajímavou mzdu

- Zaměstnanecké benefity (dopravné, 5 týdnů dovolené)

- Kapesné při cestě v zahraničí

- Atraktivní pracovní prostředí - automobilky, výzkumné ústavy, univerzity

- Vaše profesní životopisy (v anglickém a českém jazyce) zasílejte na

následující adresu.