TECHNIK ÚDRŽBY (z50367)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Rychnov nad Kněžnou
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Požadujeme:

- Výuční list

- Nařízení vlády 194/2022 Sb. (Vyhláška 50/78 Sb. §6)

- Řidičský průkaz na VZV (pokud jej máte prošlý, pomůžeme Vám jej

obnovit)

- Technické povědomí

- Znalost automotive prostředí a programu SAP je výhodou

Pracovní náplň:

- Zajišťovat technický dohled nad strojními zařízeními - provádět preventivní

údržby strojů, nástrojů a přípravků, jejich opravy a vést dokumentaci s tímto

spojenou

- Spolupracovat s mistry při řešení technických problémů a zastupovat je v

případě jejich nepřítomnosti

- Zodpovídat za platné revize zařízení a elektrických přístrojů

- Zodpovídat za sklad chemických látek a náhradních dílů

- Komunikovat s dodavateli

- Správa budovy

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve výrobní společnosti

- Menší tým rodinného typu a bezpečné pracoviště

- Finanční ohodnocení 45.000Kč - 50.000 Kč

- Pojištění odpovědnosti za Vás platíme my

- Stravenky v hodnotě 180,- na stravenkové kartě

- 13.mzdu

- Věrnostní bonus = více volných dnů s rodinou