Obráběč - soustružník (inzertář) (z51748)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Ústí nad Labem
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

 Požadujeme:

- Zkušenosti v oblasti obrábění kovů

- Uměl si přečíst výkresovou dokumentaci

- Šikovné ruce a hlavu na svém místě

- Budete pracovat samostatně, ale budete součástí týmu, který tvoří

silikonové formy pro výrobu plastových dílů

Pracovní náplň:

- Nového parťáka do týmu, který vyrábí formy. Měl byste si poradit s

obsluhou soustruhu, frézky a 3osého CNC stroje.

- Co budete dělat

- Budete zajišťovat soustružení, CNC obrábění a výrobu kovových inzertů

- Inzerty jsou jednorázové přípravky a šablony, které vkládáme do

silikonových forem

- Budete si umět zvolit správnou technologii obrábění

Nabízíme:

- Práci POUZE na ranní směny od 6 do 14:30 od pondělí do pátku

- Benefitní kartu - 500 Kč/měsíc na kulturu, sport, zdraví

- 5 týdnů dovolené

- Stravenkový paušál přímo do mzdy, ale i možnost stravování ve firmě

- Práci v prima malém kolektivu, kde nejste jen číslo

- Pravidelné firemní akce. Každý měsíc něco příjemného navíc.