Dispečer mezinárodní kamionové dopravy (z51765)

Jméno/Firma
Barlett & Cenbright, s.r.o.
Pracoviště
Benešov
Úvazek
Plný
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

 Požadujeme:

- Vás láká oblast dopravy - plánování

- komunikace s dodavateli/řidiči v anglickém jazyce Vám není cizí

- nemáte zkušenosti, ale chcete se učit anebo ... máte zkušenosti z oboru a

spediční firma Vás neláká

- chcete pracovat s moderními technologiemi a nápady

- máte smysl pro humor a open-space se zábavnými (občas hlasitými) kolegy

Vás neodradí

Pracovní náplň:

- organizování dopravy importů pro frigo vozidla našich dopravců od

zahraničních dodavatelů, zejména ze Španělska a Beneluxu

- komunikace s dodavateli/řidiči/skladem a dalšími kolegy napříč

společností

- administrativní činnost

- práce ve vlastním softwaru vyvinutém nám na míru

Nabízíme:

- služební mobilní telefon a ntb

- benefit ve formě poukázek k osobním výročím

- finanční benefit k pracovnímu jubileu

- roční odměna

- výuka AJ na pracovišti

- zdravé občerstvení na pracovišti