Seřizovač/seřizovačka textilních stavů

Jméno/Firma
E&M Manufacturing Czech Republic, s.r.o.
Pracoviště
Lázně Bělohrad
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

TKANÍ NÁS BAVÍ!!!

Nebaví tě, když si stroje dělají, co chtějí? Jsi připraven/a ukázat jim, kdo je tu šéf? Pak hledáme právě TEBE - člověka, který zkrotí každý stroj a rozběhne výrobu na plné obrátky!

Náplň práce:

  • Seřizování a obsluha textilních stavů - tradiční stroje se harmonicky snoubí s moderními technologiemi, čímž vytvářejí jedinečné spojení tradice a inovace

  • Zajištění správného chodu textilních stavů

  • Pravidelná kontrola a údržba těchto strojů

  • Výroba kvalitních textilních výrobků

  • Kolektiv, kde si všichni pomáháme a kde je na každém kroku cítit rodinná atmosféra

Co od tebe potřebujeme:

  • Zkušenosti? Fajn, ale jestli jsi technický nadšenec, rádi tě vše naučíme

  • Lásku k tradičním řemeslům, zodpovědnost a pečlivost

  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou - nemusíš být odborník, stačí nadšení

  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v dynamické společnosti

  • 188 hod. dovolené - dostaneš tolik volna, aby ses cítil/a jako v ráji

  • Stravenkový paušál - abys měl/a vždy plný žaludek

  • Obědy - protože hladový zaměstnanec není šťastný zaměstnanec

  • Masáže - relax v pracovní době, protože odpočinek si zaslouží každý

  • Kávu, čaj a neomezené množství vtipných historek od kolegů

Nástupní plat:

  • 35.000,- Kč - 40.000,- Kč

Máš chuť to rozjet?

Pošli nám svůj životopis na e-mail: aneta.zaplatilkova@emweaving.com nebo zavolej na tel.: 601 573 210.