Obchodní referent / referentka

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Luženičky
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

ATD Elektronik s.r.o.

Jsme menší rodinná obchodní firma, která byla založena v roce 1994. Hlavním předmětem podnikání je distribuce součástek pro elektroniku. Spustili jsem nový e-shop, postavili novou halu a investovali do podnikového systému.  Nehrajeme si na žádné VIZE a MISE. My máme jen jeden skromný CÍL, pracovat v Čechách a vydělávat jako v SRN.

Náplň práce:

  • zpracování obchodní korespondence: poptávky, nabídky, objednávky, potvrzení

  • komunikace se zákazníky

  • práce na našem e-shopu a novinkách

  • reklama na nové produkty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání

  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

  • pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Pozice je vhodná i pro absolventy a rodiče na RD.

Nabízíme:

  • práci v nekuřáckém prostředí

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • příspěvek na stravování

  • možnost vzdělávání

  • firemní telefon

  • penzijní připojištění

Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Luženice -Plzeňský/Domažlice

Termín nástupu: podzim 2024

Pro bližší informace volejte na tel.: 379 723 915 - Petr Jankovec.