LEŠENÁŘ (ŘIDIČ) - BRNO-LÍŠEŇ 30.000-50.000,-Kč/měs. S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

Jméno/Firma
LEŠENÍ ALFIX
Pracoviště
Brno
Úvazek
Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro posílení svého týmu v Brně - Líšni hledáme spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici LEŠENÁŘ - AKTIVNÍ ŘIDIČ

Požadavky:

  • NUTNÝ JE ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK. B, AKTIVNÍ ŘIDIČ

  • Dobrá fyzická kondice (jde o práci ve výškách)

  • Pečlivost, pracovitost a smysl pro pořádek a odpovědnost za vykonávanou práci

  • Čistý trestní rejstřík

  • ŽL výhodou

Předchozí zkušenosti s rámovým lešením nebo na stavbách VÝHODOU, NE PODMÍNKOU (RÁDI ZAUČÍME)

Náplň práce:

  • Práce na dočasných stavebních konstrukcích (zejména montáž a demontáž lešení)

  • Vykládka a nakládka lešení k přepravě

Po zaučení možnost samostatné montáže a vedení týmu pracovníků

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti - PLATÍME VČAS

  • Samostatnou a odpovědnou práci

PO ZAPRACOVÁNÍ MOŽNOST VÝDĚLKU AŽ 30.000 - 50.000 Kč/měs.

Po zaučení MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Typ úvazku: IČ, DPP

Máme velké množství zakázek, zajištěna práce po celý rok!

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Zasílejte prosím životopisy na email alfix-brno@alfix.cz nebo volejte na tel. 777 330 044