Doprav se do Mekáče na Rozvadov sám a dáme ti až 37.000,- po zkušebce.

Jméno/Firma
McDonald`s ČR spol. s r.o.
Pracoviště
Rozvadov
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Pro naše týmy hledáme spolehlivé spolupracovníky v podnicích po celé České republice. Každá restaurace nabízí benefity navíc, které se mohou lišit podle lokality či pracovní pozice. Rádi vám vše představíme na osobním pohovoru.

Kdo jsme

Jsme jedničkou na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance a jejich práci jsme patřičně hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci.

Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy. Práce u nás je vhodná pro všechny, je možné přizpůsobit si pracovní dobu a typ úvazku.

Co nabízíme

  • nástupní mzdu 26 000,- až 29 800,-
  • po zaškolení mzda 29 500,- až 33 900,- (do 3 měsíců od nástupu)
  • v případě nočních směn 3 000 až 5 000,- měsíčně navíc
  • různé typy zkrácených úvazků
  • 50% slevu na jídlo a kávu zdarma
  • příplatek o víkendu 10%, v noci 15% a o svátku 100%
  • benefitní aplikaci, kterou může využívat celá tvoje rodina
  • stabilní práci, pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Co očekáváme

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný/á a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé
  • vlastní doprava

Pracovní náplň

  • obsluha zákazníků a kompletace objednávek
  • příprava jídla a nápojů
  • činnosti spojené s úklidem

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám napiš na email katerina.beranova(a)cz.mcd.com.

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti