Plánovač Výroby | Nákupčí | Disponent | Táborsko

Jméno/Firma
Grafton Recruitment s.r.o.
Pracoviště
Tábor
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Rádi byste uplatnili své znalosti z oblasti dodavatelského řetezce a nebojíte se komunikace? Aktuálně hledáme posilu do týmu na pozici Plánovače.

Náplň práce:

  • tvorba plánů výroby a příprava podkladů pro výrobu
  • podpora zajištění koordinace výroby
  • komunikace napříč společností
  • práce na 1 směnu

V případě zájmu můžete zaslat Vaše CV na Odpovědět na inzerát nebo se nám ozvěte na číslo zobrazit tel. číslo .

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technický obor)
  • zkušenosti z jakékoliv části dodavatelského řetězce (nákup, logistika, disponent atd.)
  • jazyková vybavenost (angličtina nebo němčina – alespoň B1/B2)
  • orientace na PC (MS Office)
  • aktivní řidič
  • komunikativní člověk

BENEFITY:

25 dní dovolené
příspěvek na dopravu
flexibilní pracovní doba
závodní stravování