Řidič odtahové služby

Jméno/Firma
AUTO TESAŘ, s.r.o.
Pracoviště
Březí 39, Meclov
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme stabilní fungující firma , která je na pracovním trhu více jak 25 let.

Náš vozový park se skládá z nových vozidel zn: Mercedes Benz , MAN , VW

Hledáš zajímavou práci , která nebude stereotip a máte řidičské oprávnění B , C , E a chcete být každý den doma tak neváhejte a zašlete Váš životopis !

Náplň práce:

  • Vaší pracovní náplní bude odtahovat nepojízdná či havarovaná vozidla , nákladní vozidla , stroje
  • Udržovat v čistotě a pořádku vozidlo , které Vám bude určeno k výkonu práce
  • Jednou za 14 dnů držení víkendové POHOTOVOSTI

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz B , C , E
  • Zdravotní způsobilost
  • Profesní způsobilost C+E

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Denní návraty domů
  • 5 týdnů dovolené
  • Jistota zaručené práce na celý rok
  • Pravidelné vyplácení výplaty k 15. dni v měsíci
  • Firemní tel s pracovním paušálem + data
  • Firemní vozidlo při držení služby
  • Možnost platového ohodnocení spokojenosti

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště