Programátor .Net Aplikací (45-65.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Spočívá vaše vášeň ve vývoji a testování moderních aplikací? Máte zkušenosti a znalosti v oblasti .NET aplikací a chcete být součástí zajímavých projektů? A do toho ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Tak v tom případě, hledáme právě Vás! Zašlete mi Váš životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

PROGRAMÁTOR .NET APLIKACÍ (45-65.000 KČ)

Náplň práce:

* Vývoj vizualizačních aplikací a technologických procesů
* Testování aplikací v provozu
* Spolupráce s kolegy na zajímavých projektech

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání technického zaměření
* Znalost programování (C#, VBS, SQL)
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na stravování
* Jazykové kurzy
* Bonusy a prémie

* Lokalitu: Ostrava

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání