Účetní

Jméno/Firma
Technické služby města Litoměřice,…
Pracoviště
Česká republika
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Zabezpečujeme čistotu města, správu a údržbu majetku

Příspěvková organizace Technické služby města Litoměřice byla zřízena usnesením zastupitelstva ze dne 7. září 1995. Hlavním účelem zřízení příspěvkové organizace je zabezpečení záležitostí, které jsou dle § 35 zákona č.128/2000 Sb., o obcích, v zájmu obce v oblasti komunálních služeb.

Popis pracovní pozice:

  •  komplexní zajišťování fakturace v organizaci
  •  Vedení pokladní agendy
  •  Provádění dokladových inventur a pořizování inventurních soupisů
  •  Zajišťování podkladů ke zjištění, výpočtu a placení daní

Požadavky:

  • min. vzdělání – maturita
  • vzdělání v oboru účetnictví s min. 5 let praxe v příspěvkové organizaci dle vyhlášky č. 410/2009, Sb.,pro vybrané účetní jednotky
  • odborné znalosti účetních standardů pro vybrané účetní jednotky
  • znalost práce s účetním SW Schuster je výhodou

Předpoklady:

  • pečlivost, důslednost, odpovědnost a trestní bezúhonnost ( doložení výpisu z rejstříku trestů )
  • schopnost samostatné a týmové práce
  • zdravotní způsobilost pro výkon práce
  • možnost karierního postupu na hlavní účetní

Benefity + plat :

  • mobilní telefon
  • stravenkový paušál 85,- Kč za odpracovaný den
  • dovolená 5 týdnů,
  • vzdělávací kurzy, školení
  • rekondiční volno 5 dní
  • platové zařazení podle platových tříd a stupňů odpracované praxe, dle nařízení vlády č. 264/2022, příloha č.1
  • zařazení účetní dle katalogu prací ve veřejných službách a správě

Benefity

  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování