Všeobecný údržbář - s ubytováním

Jméno/Firma
KATRING, spol. s r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Díky letité zkušenosti v oboru rotačního obrábění kovů nabízíme svým zákazníkům nejmodernější technologické postupy, díky kterým jsme schopni zajistit produkty nejvyšší kvality. Součástí firemní politiky je také schopnost vytvářet systémy, které mají za následek zvýšení kvantity i kvality naší produkce. V rámci rozšiřování výroby nabízí společnost KATRING, spol. s r.o. zaměstnaní na hlavní pracovní poměr pro muže i ženy na následující pozice.

O nás

Hledáme šikovného a spolehlivého všeobecného údržbáře do našeho týmu! Pokud máte zkušenosti s údržbou budov a strojů, stejně jako řidičské dovednosti, jste pro nás ideálním kandidátem.

Co vás čeká:

  • Údržba a drobné opravy budov,strojů a zařízení v kovoobráběcí továrně
  • Zajišťování drobných oprav a úprav v kancelářích
  • Pomoc při demontážích a montážích strojního zařízení
  • Řízení dodávkového vozu a doprava materiálu
  • Dohled nad technickým stavem budov a strojů, preventivní kontroly
  • Zajišťování nákupů náhradních dílů a pochůzek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Praxe v oblasti údržby budov nebo strojů výhodou
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz a praxi v řízení dodávky a osobního automobilu
  • Samostatnost a aktivní přístup

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Znalost obrábění na soustruhu velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Plat od 32.000,– Kč do 35.000,- Kč
  • Náborový příspěvek ve výši 5.000,– Kč
  • Stravenkový paušál 2.300,– Kč měsíčně
  • 5 dnů placeného volna nad rámec dovolené
  • Zvýhodněný telefonní tarif a přátelská atmosféra na pracovišti
  • Možnost kariérního růstu na pozici Údržbář strojů - mechanik
  • Finanční ocenění zaměstnanců při pracovním jubileu
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce u zaměstavatele
  • Pracovní doba: pondělí – pátek, 6.00 – 14.30
  • Poskytujeme ubytování pro naše zaměstnance
  • Místo výkonu práce: Mochov  - dobrá dojezdová dráha z Černého Mostu
  • Práci v nové továrně

Děkujeme za zaslání životopisu, bez něj Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště