IT specialista

Jméno/Firma
BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
Pracoviště
Brumovice 410, Brumovice
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. Brumovice na Moravě (okres Břeclav) vznikla v roce 1989. V současné době se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku ve střední Evropě. V České republice je lídrem na trhu a patří mezi 100 největších rodinných firem. Specializuje se na výrobu postelí všech typů, matrací, lamelových roštů, pohovek  a dalších doplňků pro spaní. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí. V současnosti zaměstnává přes 500 zaměstnanců, kteří jsou nedílnou součástí úspěchu firmy. Více informací o společnosti se můžete dozvědět na www.blanar.cz.

Aktuálně hledáme nového parťáka do našeho IT týmu, kterému nechybí nadšení a zkušenosti v oblasti IT. Pokud jsou pro Vás IT technologie nejen prací, ale i zábavou a chcete být součástí týmu, který se nebojí nových výzev a inovací, pak jste ten pravý, koho hledáme!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Level 1 support pro interní zaměstnance.
  • Práce s ERP systém, interními a mobilními aplikacemi.
  • Administrace systémů, správa uživatelů.
  • Zdokonalování podpůrných systémů.
  • Příprava dat pro analytické výstupy.
  • Komunikace s dodavateli systémů a klíčovými  interními uživateli.
  • Zdokonalování a optimalizace procesů.

Co od Vás budeme očekávat?

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání nejlépe zaměřené na IT nebo zkušenosti v oblasti IT.
  • Znalost operačního systému Microsoft Windows, využití MS Office.
  • Obecný  přehled v IT technologiích.
  • Odhodlání řešit problémy s využitím vyhledávačů, odborných fór a AI.
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k řešení problémů.
  • Komunikační a prezentační schopnosti.
  • Týmovou spolupráci.
  • Chceme po Vás zájem učit se nové věci a rozvíjet své dovednosti.

Co vnímáme jako výhodu?

  • Praxi v oblasti rozvoje ERP systému na pozici analytik nebo vývojář.
  • Znalost systému JIRA, Confluence nebo zkušenost s jinou work management platformou.
  • Znalost Power BI, a jazyka DAX .
  • Znalost principů EDI.
  • Znalost čteček a tiskáren Zebra.
  • Znalost síťových technologií.

Co můžete očekávat Vy od nás?

  • Práci ve stabilní české společnosti, která je na trhu již více než 35 let.
  • Přátelský kolektiv, pomoc při zaškolení.
  • Práce od pondělí do pátku (víkendy volné).
  • Zajímavé firemní benefity, např.:
    • Příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 1000 Kč.
    • Firemní školka pro děti zaměstnanců v sídle firmy.
    • Sleva na firemní výrobky ve výši 15%.
    • Závodní stravování přímo v areálu firmy.
    • Příspěvek na občerstvení / kávu na pracovišti.
    • 5 týdnů dovolené při splnění stanovených kritérií.
    • Sleva na nákup vozů Škoda.
    • Sleva na dovolenou s vybranou cestovní kanceláří.
    • Hlídané parkoviště přímo v areálu firmy.
    • Očkování proti chřipce.
    • Vánoční dárky, dárky k pracovním a životním jubileím.

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, neváhejte nám poslat Váš životopis, rádi se s Vámi setkáme osobně.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka
  • Parkoviště