Expedice drobných zásilek v eshopu bez směnného provozu- nástup ihned

Jméno/Firma
SemenaOnline, s.r.o.
Pracoviště
Lidická 155, Jeneč
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše firma SemenaOnline, s.r.o. se zabývá prodejem semen rostlin, cibulovin a příslušenství pro drobné pěstitele prostřednictvím e-shopu. Jsme zavedená rodinná firma se 14 letou tradicí. Práce nás baví, neustále rosteme a inovujeme. Jsme mladý kolektiv, který táhne za jeden provaz.

Sídlíme v Jenči u Prahy s dobrou dopravní dostupností vlakem, autobusem, případně s možností parkování.

Náplň práce:

Aktuálně do našeho týmu hledáme posilu na pozici "Expedice drobných zásilek". Jedná se o kompletaci objednávek od zákazníků našeho e-eshopu. Zboží, které posiláme je převážně drobné a lehké. Zázemí máme rodinné, velké průmyslové haly u nás nečekejte :)

Práci Vás kompletně naučíme a tedy není nutná předchozí praxe.

Co od Vás očekáváme:

Očekáváme hlavně spolehlivost a pečlivost.

Zákazníci se na naše balíčky vždy teší a poznají, že jsou baleny s láskou a šetrně k přírodě.

Co Vám můžeme nabídnout:

Pokud Vás nebaví sedět osm hodin u počítače, ale preferujete práci v pohybu, pak je tato pozice pro Vás ta pravá. Práce je pestrá a různorodá, můžete přijít i s vlastním nápadem či incitativou - to vítáme.

Zároveň co může být lepšího, než posílat lidem semínka, která jim následně udělají radost nebo užitek :)

Naším zájmem je, abyste u nás zůstal/a co nejdéle, proto si Vás budeme hýčkat. Nechybí u nás drobné občerstvení na pracovišti, možnost záměstnaneckých slev či každoroční zvýšení platu.

Jedná se o pozici na hlavní pracovní poměr s pravidelnou pracovní dobou: PO - PÁ bez směnného provozu, případně je možné pracovní dobu napasovat na školku či družinu, případně se domluvit individuálně.

Plat je u nás fixní, bez nutnosti plnění kvót a jiných háčků.

Nástup je možný ihned, případně dle domluvy. Těšíme se na Váš životopis, na základě kterého Vás rádi blíže poznáme na osobní schůzce.

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště