Lakýrník obytných modulů

Jméno/Firma
KOMA MODULAR s.r.o.
Pracoviště
Vizovice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

KOMA je silná a stabilní skupina firem, které tvoří přední odborníci v oblasti modulární výstavby. Nabízíme 30 let zkušeností – nabízíme stabilitu v nejisté době. Dbáme na naše zázemí a pracovní prostřední, i na vzájemné vztahy a firemní kulturu.

Náplň práce:

  • příprava před samotným lakováním
  • lakování obytných modulů, popř. dalších dílů
  • aplikace barev PUR vysokotlakým systémem
  • úklid a čištění nářadí a prostor

Co od Vás očekáváme:

  • vyučení v oboru nebo praxe v lakování
  • praxi v lakování
  • flexibilitu, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • orientace ve výrobní dokumentaci
  • manuální zručnost, dovednost pracovat na žebříku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • program benefitů - úhradu cestovného z práce a do práce, dotované stravování v místní moderní kantýně, narozeninový den volna navíc, zvýhodněná cena kávy, pitný režim, zvýhodněné mobilní tarify, jazykové a jiné kurzy a vzdělávání, odměny při životních a pracovních událostech, program úspor a zlepšování - finanční bonusy, firemní akce (dětský den, Mikuláš v KOMĚ, Vánoční odpoledne atd.), fyzioterapie a masáže na pracovišti
  • nástup dle dohody
  • pracoviště - Vizovice

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště