Řidič autobusu

Jméno/Firma
ČSAD Střední Čechy , a.s.
Pracoviště
Mělník
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy  v severovýchodním části Středočeského kraje celkem na 65 linkách.  Firma zajišťuje rovněž smluvní a nepravidelnou dopravu v rámci ČR.

Náplň práce:

Zajištění pravidelné dopravy

pro linky v oblasti Prahy, Brandýsa nad Labem, Mělníka, Kralup n./Vlt. a Úvalska

( vhodné i jako DPP) v rámci Pražské integrované dopravy

Informace:

na tel. zobrazit tel. číslo - p. Jakoubek -provozovna Mělník,  na tel. zobrazit tel. číslo – Ing. Holas – provozovna Stará Boleslav

nebo na adrese :

ČSAD Střední Čechy, a. s. , U Přístavu 811, 250 01 Brandýs n. L. – Stará Boleslav, www.csad-sc.cz, www.busjob.cz

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny D
  • flexibilitu, bezúhonnost, způsobilost
  • slušné vystupování vůči zákazníkům

Nabízíme:

Náborový den v úterý 8.října 2024 na provozovně Mělník  !!!

  • průměrný měsíční plat dle odpracovaných hodin až 65.000,-Kč
  • náborový příspěvek ve výši 25.000,-Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • odměnu za získání kolegy řidiče ve výši 10.000,-Kč
  •  dlouhodobá perspektiva ( nové smlouvy na dopravní obslužnost na 10 let !!!)
  • právní ochranu DAS
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • pojištění odpovědnosti za škody
  • výhodu stálého zaměstnání i možnost VPP
  • zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
  • dietu za odpracovaný den
  • pravidelná školení
  • oděvní součástky
  • možnost ubytování
  • možnost získání řidičského oprávnění sk. D zdarma

Poskytujeme:

  • úhradu dopravně-psychologického vyšetření
  • zdarma vitamínové prostředky
  • očkování proti chřipce
  • iontové nápoje

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti