Bezpečnostní pracovník / Recepční (M/Ž) - JE Temelín

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Temelín
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Jistota a zázemí práce na jaderné elektrárně.

Náplň práce:

  • Zajišťování plynulého chodu recepce a informačního centra

  • Příjem a evidence návštěv, jejich telefonické ohlašování klientům

  • Přebírání pošty, poskytování informací

  • Ostraha a zajištění objektu

  • Práce s PC a další administrativní činnosti

Požadavky:

  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

  • Trestní bezúhonnost

  • AJ na komunikativní úrovni - VÝHODOU, ne podmínkou

  • Znalost PC Microsoft Office (Word, Excel) - VÝHODOU

  • Min. vyučen

  • Práce ve 12 - hodinových směnách, nepřetržitý provoz

Nabízíme:

  • Nástup IHNED

  • Práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR vhodnou i pro OZP

  • Zázemí stabilní společnosti, výkon práce na JE Temelín

  • Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu 143 Kč/h + příplatky

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Možnost profesního i platového růstu

  • Příspěvek na pořízení zbrojního průkazu sk.D 5 000 Kč

  • MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2, příspěvek na důchodové/životní pojištění a další

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.