Údržbář / ka

Jméno/Firma
Beskyd Fryčovice, a.s.
Pracoviště
Fryčovice
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Společnost Beskyd Fryčovice a.s., 739 45 Fryčovice č.p. 606

hledá vhodného kandidáta na pozici : Údržbář / ka

Pracoviště : Beskyd Fryčovice a.s., 739 45 Fryčovice č.p. 606

Předpokládaný nástup: IHNED, nebo dle dohody

Pracovní náplň:

  • Montáž, rekonstrukce, údržba, opravy týkající se objektů a zařízení objektů, seřizování strojů, opravy a údržba technologických linek

  • Zhotovovací práce stavebních zámečnických prvků,

  • Seřizování, údržba a ošetřování nástrojů a nářadí, zařízení

  • manipulace s nízko a vysokozdvižnými vozíky do nosnosti 3,5 t

Pracovní doba:

  • Jednosměnný provoz, ranní směny, 8 hodinová pracovní doba

Požadujeme:

  • Praxi.

  • Samostatnost,  vysoké pracovní nasazení, spolehlivost

  • Preciznost, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů

Nabízíme:

  • Práci na HPP

  • Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn

  • Benefity : příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.

  • Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí

V případě zájmu nás kontaktujte:

Tel.: 602 842 566

Email : nikola.lukastikova@beskyd.cz