Projektový manažer/projektová manažerka — DEK a.s.

Jméno/Firma
DEK, a.s.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pracovní náplň

  • Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby ( projektanti, úřady..)

  • Koordinace projektové dokumentace s přímou vazbou na realizaci

  • Koordinace při řešení standardních i nestandardních situací na projektech

  • Zajištění souladu se standardy koncernu DEK

  • Nezbytná administrativa související s projekty

  • Zajištění propojení mezi jednotlivými odděleními koncernu DEK ve svěřené oblasti

Požadujeme

  • VŠ případně SŠ vzdělání stavebního/technického směru

  • Praxi min. 5 let v projekci nebo developmentu

  • Práci na PC (uživatelsky CAD, MS Office, Internet, Outlook)

  • Spolehlivost, samostatnost, ochotu cestovat, časovou flexibilitu, komunikativnost

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP

  • Po zapracování možnost 13. platu

  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook

  • 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity

  • Technické a obchodní zaškolení

  • Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu

  • Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnosti

  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK

  • Příspěvek na penzijní produkty

  • Nástup možný ihned

  • Mzda 60.000 Kč

Pracoviště

  • Brno