Administrativní pracovník/ce na územním pracovišti FÚ

Jméno/Firma
Finanční úřad Praha 5
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Finanční úřad na Praze 5 hledá nové zaměstnance na tyto pracovní pozice:

  • administrativní pracovník sekretariátu ředitele

  • daňový kontrolor

  • správce daní portfolia klientů

Náplň práce

  • administrativa, vedení vlastní agendy a tvorba pravidelných reportů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou, na vyšší platové třídy hledáme diplomované specialisty nebo VŠ magisterského i bakalářského stupně

  • praxe v oblasti daní, účetnictví, ekonomice podniku či obecně v administrativě je částečně výhodou, ne však rozhodující podmínkou pro přijetí (na dané pracovní místo Vás kompletně zaučíme; bude Vám mj. poskytnut odborný garant/spolupracovník po celou dobu zaučení)

  • bezúhonnost

Nabízíme

  • stabilitu a zázemí velké státní organizace

  • motivační ohodnocení (tarif + rizikový příplatek + osobní ohodnocení + odměny)

  • pružnou pracovní dobu

  • 25 dní dovolené plus 5 dní indispozičního volna plus 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí, až 5 dnů služebního volna ke studijním účelům

  • příspěvek na stravování a čerpání individuálních příspěvků z FKSP

  • propracovaný vzdělávací program s možností profesního růstu

  • komfortní pracovní podmínky, profesionální vedení, podporující kolektiv