Prodejce vína OSVČ

Jméno/Firma
VINIUM, a.s.
Pracoviště
Velké Pavlovice
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme prodejce vína (OSVČ) po celé republice. Zajímavá odměna dle realizovaného prodeje. Jste-li obchodník a máte rádi výzvy, ozvěte se.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a nových zákazníků

  • Zprostředkování prodeje vína z našeho vinařství po celé ČR

  • Prezentace a nabídka našich vín zákazníkům

  • Zajištění dlouhodobých vztahů se zákazníky

  • Pravidelná komunikace s vinařstvím a reportování výsledků

  • Mapování konkurence

  • Pravidelné informování zákazníků o našich prodejních akcích, nových cenách, sortimentu a služeb

Požadavky:

  • Živnostenský list (OSVČ)

  • Zkušenosti v oblasti obchodu (segment vína nebo potravinářství výhodou)

  • Schopnost vyhledávat nové obchodní příležitosti

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Orientace na výsledek a proaktivní přístup

  • Řidičský průkaz a vlastní dopravní prostředek

  • Nadšení pro víno a chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • Odměna neomezená dle realizovaného prodeje

  • Zaškolení v oblasti vína

  • Dlouhodobou, různorodou práci a volnost pohybu

  • Motivující mzdové ohodnocení, které můžete výrazně ovlivnit, na základě Vašich výsledků

  • Aktivní rozvoj obchodních dovedností a zkušeností

  • Účast na různorodých akcí, které se pořádají pro naše zákazníky

  • Zázemí firmy s dlouholetou historií

Kontakt: ladislava.antalkova@vinium.cz