Dělník ve výrobě - mzda vč. prémií až 196,- Kč/h., ubytování HEČE729

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Odhal zajímavé zákulisí výroby v Českých Budějovicích! Hledáme zručné nadšence, kteří se nebojí chopit výzev a vyrábět věci, které mění hru!

Nabízíme ubytování zdarma.

Momentálně obsazujeme více pracovních pozic. Na základě pohovoru Vám nabídneme pozici, která Vám bude vyhovovat a odpovídat Vašim zkušenostem s patřičným finančním ohodnocením.

Nabízíme:

  • Hrubá měsíční nástupní mzda až 32.000,- Kč vč. prémií
  • Prémie za kvalitu práce
  • Ubytování zdarma
  • Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště
  • Práce ve směnném provozu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příplatek za noční směnu
  • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • Nástup možný ihned

Pracovní náplň:

  • Jednoduchá obsluha strojů a zařízení
  • Zajišťování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Praxi ve výrobě
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Směnnost: vícesměnný provoz

Místo výkonu práce: okr. České Budějovice

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Pište nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování