Mistr v čisté výrobě – zajímavá mzda, super benefity

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Hodonín
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Máte zkušenosti s vedením výrobního týmu a hledáte novou příležitost v čistém prostředí? Nevadí Vám práce na směny? Pak se nám ozvěte! Nabízíme motivující mzdu, náborový příspěvek a další benefity.

  • Vedení směny s cca 25 – 30 pracovníky
  • Zodpovědnost za plnění a efektivitu plánu výroby
  • Zpracování reportů a hlášení pro vedení

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Náborový příspěvek 8000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Zavodní stravování
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Očkování zdarma a nadstandardní zdravotní péče
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Čisté a moderní prostředí
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Požadujeme:

  • Předchozí praxi na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6–14, 14–22, 22–06)
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost