Simulace projektů ve výrobě - 13. a 14. plat

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Nymburk
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Chcete se stát součástí inovativního týmu, který formuje budoucnost výroby prostřednictvím digitalizace a moderních technologií? Máte technické vzdělání a chuť rozvíjet se v oblasti OT (Operation Technology)? Pak je tato pozice pro vás tou pravou!

Co budete mít na starosti?

  • Řízení interních projektů
  • Rozvoj a implementaci výrobních systémů (SCADA, MES, IoT)
  • Zavádění novinek s ohledem na digitalizaci a moderní trendy napříč výrobou.
  • Kompletní zajištění konektivity a vizualizace dat napříč systémy

Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

Zaujala vás tato nabídka?

Pošlete nám svůj životopis, těšíme se na vás!

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a velikosti týmu
  • Příspěvek za nekouření 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Důkladné zaškolení
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Podpora vzdělávání a školení
  • Dotované stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost PLC systémů
  • Ochotu učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti
  • Výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, Teams, Azure)