Servisní technik, Brno, RANNÍ SMĚNA (práce v čistém prostředí)

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jste z Brna, pohybujete se v oblasti elektro a hledáte práci na ranní směnu?

Pokud chcete pracovat ve výrobní hale, kde jsou opravdu velmi příznivé podmínky a pro českou firmu v menším přátelském kolektivu, tak čtěte dále!

Popis pozice:

  • práce na dilně, kde budete provádět servisní opravy - čerpadla, kompresory a jejich části
  • zaměření elektro - platná elektro vyhláška, případně propadlá, ale s možností obnovení této kvalifikace
  • chuť pracovat v pohodovém kolektivu
  • jedná se o českou firmu

Profil kandidáta:

  • zkušenost s oblastí elektro a mechanickými pracemi, ale můžete být i absolvent elektro oboru, který hledá uplatnění
  • elektro vyhláška
  • zodpovědnost, chuť chodit do práce
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • velkou výhodou jsou pouze ranní směny

Nabízíme:

  • pracovní smlouva na HPP
  • ranní směna
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • dovolenou 20 dní + 3 x ročně SICK DAY
  • kompletní zaškolení a podporu od kolegů
  • parkování u firmy na vlastním parkovišt

Dejte „odpovědět“ přiložte životopis a zašlete mi svou reakci. Nebo mne kontaktujte telefonicky na zobrazit tel. číslo a domluvíme se na dalším postupu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto