Stavbyvedoucí / Manažer týmu (stavebnictví), Olomouc

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenost s vedením týmu pracovníků, máte praxi z oblasti stavebnictví - platnou autorizaci ČKAIT, případně možnost si tuto autorizaci udělat, domluvíte se anglicky a je pro Vás v pořádku lokalita Olomouc?

Čtěte dále.

Popis pozice:

Zodpovědnost či náplň práce na této pracovní pozici je poměrně široká. Vaším úkolem bude poskládat si tým servisních techniků, které budete řídit "na dálku", budete zodpovídat za kvalifikaci pracovníků a také rozložení jejich práce - servisní práce na větrných turbínách (jejich řídících jednotkách), tyto servisní práce jsou situovány také do zahraničí. V rámci projektů, tak se nejedná o výstavbu projektu od 0, ale o uvedení do provozu, případně následné servisní práce.

Profil kandidáta:

  • praxe ze stavebnictví či civil engineeringu
  • osvědčení ČKAIT, či možnost si tuto autorizaci udělat
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • výhodou je praxe z oblasti wind industry, ale není podmínkou

Nabízíme:

  • velmi zajímavá nástupní mzda
  • nárok na cestovné, diety
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • nadstandardní oblečení pracovní
  • roční bonus

Dejte „odpovědět“ přiložte životopis a zašlete mi svou reakci. Nebo mne kontaktujte telefonicky na zobrazit tel. číslo a domluvíme se na dalším postupu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY