Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 000,-

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Ústí nad Labem
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Do stabilní výrobní společnosti hledáme operátory výroby na různé linky.

Popis pozice:

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám  - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.

Profil kandidáta:

- Minimálně základní vzdělání

- Manuální zručnost

- Matematická gramotnost

- Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou

- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

- Smlouvu na HPP

- Mzda od 24 000 Kč / měsíc

- 13. a 14. plat

- Stravenky v hodnotě 140 kč

- Náborový příspěvek až 40 000,-

- Vánočí bonus 4 000,-

- Unišeky

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování