Obsluha výrobních strojů

Jméno/Firma
ÚSOVSKO FOOD a.s.
Pracoviště
Hanušovice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jedná se o práci v potravinářské výrobě v pětidenním třísměnném provozu s odpovídajícím finančním ohodnocením. Hledáme kolegy do rozvíjejícího se střediska výroby v Hanušovicích. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • obsluha výrobního zařízení (balička, lepička, ovíjecí stroj, mycí stroj)
  • příprava surovina a obalových materiálů
  •  balení výrobků do kartonů, kompletace palet
  •  související úklidy a sanitace zařízení a výrobních prostor

Co od Vás očekáváme:

  • pracovitost, smysl pro zodpovědnost a pořádek
  • dobrá fyzická kondice (způsobilost pro práci v potravinářské výrobě), občasné zvedání těžších břemen
  • schopnost práce v kolektivu
  • samostatný a proaktivní přístup ke svěřené práci, ochota učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Práce na HPP
  • Mzdové ohodnocení od 23.500,- Kč odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
  • Kromě standartních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle (od 1.1.2024), příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 110 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.
  • Místo výkonu práce – Hanušovice, nástup možný okamžitě

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění