Teamleader - zkrácený úvazek

Jméno/Firma
TextilEco a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Perspektivní a stále se rozrůstající firma zabývající se rlogistikou balíkových zásilek s vlastní sítí výdejních boxů Penguin přijme nového kolegu nebo kolegyni na pozici vedení logistiky na naše depo v Praze - Horních Počernicích. Jedná se o poloviční úvazek (20hod/týdně).

Náplň práce:

  • Organizace expedice a dopravy
  • Denní aktivní komunikace s týmem
  • Kontrolní činnost související s expedicí a dopravou

Co od Vás očekáváme:

  • praxe v logistice vítána
  • komunikativnost
  • technické a logické myšlení, orientace na mapách
  • zvládání stresových situací, znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • kreativní smysluplnou práci
  • zaměstnanecké výhody, benefity
  • zázemí stabilní a prosperující české společnosti s ekologickým posláním
  • možnost profesního růstu
  • nástup dle dohody
  • motivující platové ohodnocen